Hammond Manufacturing
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6025
$6.6025
5
$6.2719
$31.3595
10
$5.6107
$56.107
25
$5.44616
$136.154
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 7.75in² (50.0cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 3.940" L x 1.970" W (100.08mm x 50.04mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP68 |
| Thickness | - |
| Design | Hand Held, Cover Included |
| Series | 1551W |
| Container Type | Enclosure |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 0.940" (23.88mm) |
| Package | Bag |