Hammond Manufacturing
型号:
1551XXTBU
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS TRN BLUE 3.15"L X 3.15"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.484
$4.484
5
$4.0907
$20.4535
10
$3.7012
$37.012
25
$3.31132
$82.783
50
$3.11638
$155.819
100
$2.92163
$292.163
250
$2.72688
$681.72
500
$2.678202
$1339.101
1000
$2.629505
$2629.505
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 9.92in² (64.0cm²) |
| Color | Translucent - Blue |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 3.150" L x 3.150" W (80.01mm x 80.01mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Hand Held, Cover Included |
| Series | 1551 |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 0.590" (14.99mm) |
| Package | Bag |