Hammond Manufacturing
型号:
1555FGY
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS GRAY 4.724"L X 3.543"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.01
$15.01
5
$14.174
$70.87
10
$13.34085
$133.4085
25
$12.50694
$312.6735
50
$11.67322
$583.661
100
$11.46479
$1146.479
250
$11.25636
$2814.09
500
$11.089616
$5544.808
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 16.7in² (108cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 89.99mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP66, NEMA 4,4X,12,13 |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1555 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| Height | 2.362" (60.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1555 |