1555RFPL
Hammond Manufacturing
型号:
1555RFPL
描述:
GALVANIZED STEEL INNER PANEL FOR
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Series 1555F
Type Panel, Inner
For Use With/Related Products 1555RF, 1555R2F Series
Color Unpainted
Mfr Hammond Manufacturing
Features -
Material Metal, Steel
Package Bag
Size / Dimension 5.870" L x 5.830" W x 0.064" H (149.10mm x 148.08mm x 1.63mm)