Hammond Manufacturing
型号:
1555UGY
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS GRAY 7.874"L X 4.724"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$28.006
$28.006
5
$26.3587
$131.7935
10
$24.71235
$247.1235
25
$23.06448
$576.612
50
$22.65256
$1132.628
100
$22.240735
$2224.0735
250
$21.911256
$5477.814
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 37.2in² (240cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 7.874" L x 4.724" W (200.00mm x 119.99mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP66, NEMA 4,4X,12,13 |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1555 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| Height | 3.543" (90.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1555 |