Hammond Manufacturing
型号:
1555YGY
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS GRAY 11.810"L X 9.450"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$36.8125
$36.8125
5
$34.6503
$173.2515
10
$32.4843
$324.843
25
$30.3183
$757.9575
50
$29.7768
$1488.84
100
$29.23549
$2923.549
250
$28.802366
$7200.5915
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 112in² (720cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 11.810" L x 9.450" W (299.97mm x 240.03mm) |
| Material Flammability Rating | UL94-HB |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP66 |
| Thickness | 0.160" (4.06mm) |
| Design | Hand Held, Cover Included |
| Series | 1555 |
| Shipping Info | - |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 3.740" (95.00mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1555 |