CNC Tech
型号:
1569-16-1-0500-001-1-TS
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 250'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$78.4415
$78.4415
2
$74.85525
$149.7105
4
$71.266625
$285.0665
10
$66.785
$667.85
20
$63.1997
$1263.994
40
$60.510488
$2420.41952
100
$58.26901
$5826.901
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 105°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | UL Style 1569 |
| Series | - |
| Length | 250.0' (76.2m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 26/0.0100" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Oil Resistant |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.095" (2.41mm) |
| Base Product Number | 1569-16 |