Hammond Manufacturing
型号:
156B
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 1.5MH 5A 70 MOHM CHASS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.4585
$18.4585
10
$17.8258
$178.258
25
$16.93432
$423.358
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 1.690" (42.93mm) |
| Tolerance | ±15% |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Shielding | Unshielded |
| Size / Dimension | 2.810" L x 1.500" W (71.37mm x 38.10mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 70mOhm |
| Series | 156 |
| Inductance | 1.5 mH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Material - Core | - |