HellermannTyton
型号:
157-00014
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE 1PC LOCK BLK 50LBS 6.46"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1500
$0.091608
$137.412
3000
$0.08891
$266.73
7500
$0.086212
$646.59
10500
$0.078138
$820.449
15000
$0.07544
$1131.6
37500
$0.072742
$2727.825
75000
$0.070053
$5253.975
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push Mount, Fir Tree |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.538' (164.00mm, 6.46") |
| Length - Approximate | 6.5" |
| Width | 0.181" (4.60mm) |
| Bundle Diameter | 1.38" (35.00mm) |
| Base Product Number | 157-00 |