Hammond Manufacturing
型号:
1581H6
封装:
-
批次:
-
描述:
POWER STRP 13.25"10A 230VAC 6OUT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$71.497
$71.497
5
$69.3291
$346.6455
10
$66.0801
$660.801
25
$64.99672
$1624.918
50
$62.82996
$3141.498
100
$57.63023
$5763.023
请发送询价,我们将立即回复。

| Connector - AC Output | IEC 320-C13 |
| Housing Material | Aluminum and Steel |
| Approval Agency | CE, CSA, cULus, TUV-GS |
| Current - Max | 10A |
| Mounting Type | Bench, Wall |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.5 lbs (680.4 g) |
| Series | 1581 |
| Type | Outlet Strip |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Cord Length | Without Cord |
| AC Outlets | 6 |
| Region Utilized | International |
| Energy | - |
| Connector - AC Input | IEC 320-C14 |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 230V |