Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
158TTA025M
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.8905
$1.8905
10
$1.5276
$15.276
50
$1.33323
$66.6615
100
$1.166695
$116.6695
500
$0.888877
$444.4385
1000
$0.777774
$777.774
2500
$0.749996
$1874.99
5000
$0.722218
$3611.09
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Size / Dimension | 0.512" Dia x 1.024" L (13.00mm x 26.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.15 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 198.9mOhm @ 120Hz |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.472 A @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 1500 µF |
| Package | Bulk |