Hammond Manufacturing
型号:
1590FF
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM UNPTD 7.402"L X 7.402"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$44.232
$44.232
5
$41.4656
$207.328
10
$38.70015
$387.0015
25
$38.0095
$950.2375
50
$37.31828
$1865.914
100
$36.765475
$3676.5475
250
$35.936144
$8984.036
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 54.8in² (354cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 7.402" L x 7.402" W (188.01mm x 188.01mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.3 lbs (1 kg) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590F |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | EMI Shielded, Mounting Flange |
| Height | 2.697" (68.50mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |