Hammond Manufacturing
型号:
1590GFL
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM UNPTD 3.937"L X 1.969"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.0535
$9.0535
5
$8.5481
$42.7405
10
$8.0446
$80.446
25
$7.54148
$188.537
50
$7.03893
$351.9465
100
$6.91315
$691.315
250
$6.787484
$1696.871
500
$6.686955
$3343.4775
1000
$6.536114
$6536.114
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 7.75in² (50.0cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 3.937" L x 1.969" W (100.00mm x 50.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.256 lb (116.12 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590FL |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 1.004" (25.50mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |