Hammond Manufacturing
型号:
1590KKBK
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM BLACK 4.902"L X 4.902"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.0015
$26.0015
5
$24.472
$122.36
10
$22.94155
$229.4155
25
$21.41224
$535.306
50
$21.02977
$1051.4885
100
$20.64749
$2064.749
250
$20.34159
$5085.3975
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 24.0in² (155cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.92 lb (417.3 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.098" (2.49mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | EMI Shielded |
| Height | 2.244" (57.00mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1590 |