Hammond Manufacturing
型号:
1590P1FLBK
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM BLACK 6.024"L X 3.268"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.7335
$22.7335
5
$21.4016
$107.008
10
$20.06305
$200.6305
25
$18.72564
$468.141
50
$18.39124
$919.562
100
$18.05684
$1805.684
250
$17.78932
$4447.33
500
$17.388059
$8694.0295
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 19.7in² (127cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.794 lb (360.15 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590FL |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 1.988" (50.50mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |