Hammond Manufacturing
型号:
1590WAFBK
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM BLACK 3.642"L X 1.516"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.2685
$18.2685
5
$17.195
$85.975
10
$16.1196
$161.196
25
$15.04496
$376.124
50
$14.7763
$738.815
100
$14.50764
$1450.764
250
$14.292712
$3573.178
500
$13.97032
$6985.16
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 5.52in² (35.6cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 3.642" L x 1.516" W (92.51mm x 38.51mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.225 lb (102.06 g) |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590WF |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Mounting Flange, Watertight |
| Height | 1.280" (32.51mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |