Hammond Manufacturing
型号:
1590WBBS
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM ALLOY NAT 4.71"LX3.7"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.8055
$16.8055
5
$15.8707
$79.3535
10
$14.9378
$149.378
25
$14.00376
$350.094
50
$13.07029
$653.5145
100
$12.836875
$1283.6875
250
$12.603498
$3150.8745
500
$12.416785
$6208.3925
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 17.3in² (112cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum Alloy |
| Size / Dimension | 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.089" (2.26mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590W |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Watertight |
| Height | 1.657" (42.10mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | 1590 |