Hammond Manufacturing
型号:
1590WLLBBK
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM BLACK 1.969"L X 1.969"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.6945
$11.6945
5
$11.0428
$55.214
10
$10.393
$103.93
25
$9.74358
$243.5895
50
$9.09416
$454.708
100
$8.93171
$893.171
250
$8.769336
$2192.334
500
$8.639433
$4319.7165
1000
$8.44456
$8444.56
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 3.88in² (25.0cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.15 lb (68.04 g) |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590W |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Watertight |
| Height | 0.984" (25.00mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1590 |