Hammond Manufacturing
型号:
1590WYBK
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM BLACK 3.622"L X 3.622"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.72
$16.72
5
$15.7358
$78.679
10
$14.75255
$147.5255
25
$13.76892
$344.223
50
$13.52287
$676.1435
100
$13.277105
$1327.7105
250
$13.080398
$3270.0995
500
$12.785328
$6392.664
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 13.1in² (85cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.55 lb (249.48 g) |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.098" (2.49mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590W |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Watertight |
| Height | 1.654" (42.01mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1590 |