Hammond Manufacturing
型号:
1591HF2GY
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS GRAY 6.524"L X 2.787"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.388
$12.388
5
$11.6945
$58.4725
10
$11.00765
$110.0765
25
$10.31928
$257.982
50
$9.63148
$481.574
100
$9.459435
$945.9435
250
$9.287466
$2321.8665
500
$9.149887
$4574.9435
1000
$8.9435
$8943.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 18.1in² (117cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 6.524" L x 2.787" W (165.71mm x 70.79mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.21 lb (95.25 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1591F2 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Card Guides, Flame Retardant, Mounting Flange |
| Height | 1.200" (30.48mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1591 |