Hammond Manufacturing
型号:
1591HFSBK
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PLAS BLK 6.520"L X 2.780"W
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 18.1in² (117cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Polystyrene |
| Size / Dimension | 6.520" L x 2.780" W (165.61mm x 70.61mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 0.256 lb (116.12 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1591FS |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Card Guides, Mounting Flange |
| Height | 1.138" (28.91mm) |
| Package | Bulk |