Hammond Manufacturing
型号:
1593TBK
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS BLACK 4.409"L X 2.618"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.719
$5.719
5
$5.2896
$26.448
10
$4.86115
$48.6115
25
$4.57482
$114.3705
50
$4.28906
$214.453
100
$4.003015
$400.3015
250
$3.931556
$982.889
500
$3.860078
$1930.039
1000
$3.802878
$3802.878
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 11.5in² (74cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 4.409" L x 2.618" W (111.99mm x 66.50mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.131 lb (59.42 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | - |
| Design | Hand Held, End Panel and Cover |
| Series | 1593 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Battery Door, PCB Supports |
| Height | 0.827" (21.01mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1593 |