15BHLE-80E
Eaton - Bussmann Electrical Division
型号:
15BHLE-80E
描述:
FUSE CARTRIDGE 80A 15.5KVAC BOLT
用户指南
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Response Time -
Approval Agency UL
Current Rating (Amps) 80A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 63kA
Size / Dimension 3.000" Dia x 22.200" L (76.20mm x 563.88mm)