15BJ36CAH
Eaton - Electronics Division
型号:
15BJ36CAH
封装:
SMBF
描述:
TVS DIODE 36VWM BI
库存 : 4000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 3000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 25.8A
Applications Automotive, Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 40V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMBF
Series Automotive, AEC-Q101, 15BJxxH
Type Zener
Package / Case DO-221AA, SMB Flat Leads
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V