Ideal Power Ltd.
型号:
15DYS818-050300W-1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.2625
$9.2625
5
$9.0155
$45.0775
10
$8.51485
$85.1485
25
$8.01382
$200.3455
50
$7.51298
$375.649
100
$7.012045
$701.2045
250
$6.761606
$1690.4015
500
$6.661419
$3330.7095
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 45°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Fixed Blade |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | - |
| Approval Agency | cULus |
| Input Connector | NEMA 1-15P |
| Size / Dimension | 2.66" L x 1.79" W x 1.10" H (67.5mm x 45.5mm x 28.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Series | 15DYS818 (18W) |
| Power (Watts) | 15 W |
| No Load Power Consumption | - |
| Cord Length | - |
| Region Utilized | North America |
| Efficiency | Level VI |
| Voltage - Output | 5V |
| Standard Number | 62368-1 |
| Mfr | Ideal Power Ltd. |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | 15DYS818 |