15DYS818-050300W-K
Ideal Power Ltd.
型号:
15DYS818-050300W-K
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
库存 : 4863
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Approval Agency CE, GS, SAA, UL
Input Connector Multi-Blade (Included)
Size / Dimension 2.58" L x 1.71" W x 1.43" H (65.5mm x 43.5mm x 36.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3A
Series -
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency 81.38%
Voltage - Output 5V
Standard Number 60950-1
Mfr Ideal Power Ltd.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC