15DYS830-050400W-1-2.5
Ideal Power Ltd.
型号:
15DYS830-050400W-1-2.5
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 20W
库存 : 153
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cULus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.02" L x 1.89" W x 1.22" H (76.8mm x 48.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Series 15DYS830 (30W)
Power (Watts) 20 W
No Load Power Consumption -
Cord Length -
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Standard Number 62368-1
Mfr Ideal Power Ltd.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC