15DYS890-480200G
Ideal Power Ltd.
型号:
15DYS890-480200G
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 96W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CE, C-Tick, cULus, FCC, TUV, UKCA
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 5.71" L x 2.42" W x 1.34" H (145.0mm x 61.5mm x 34.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 2A
Series 15DYS902 (96W)
Power (Watts) 96 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 70.8" (1.80m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Standard Number 62368-1
Mfr Ideal Power Ltd.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC