1.5KE15A-E3/73
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
1.5KE15A-E3/73
封装:
1.5KE
描述:
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC 1.5KE
库存 : 1500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 70.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 14.3V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package 1.5KE
Series TransZorb®
Type Zener
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12.8V