1.5KE36ABULK
EIC SEMICONDUCTOR INC.
型号:
1.5KE36ABULK
封装:
DO-201
批次:
数据手册:
描述:
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO201
库存 : 4500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 500
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 30A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 34.2V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-201
Series 1.5KE
Type Zener
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 49.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30.8V