15KP64CA-TP
Micro Commercial Co
型号:
15KP64CA-TP
封装:
R-6
描述:
TVS DIODE 64VWM 104VC R6
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 104V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V