15KPA18-B
Littelfuse Inc.
型号:
15KPA18-B
描述:
TVS DIODE 18VWM 32.45VC P600
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 488.7A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 18.95V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Product Status Obsolete
Package / Case P600, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.45V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18V