15KPA200A
SMC Diode Solutions
型号:
15KPA200A
描述:
TVS DIODE 200VWM 319.1VC P600
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 47.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 223.4V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Package / Case P600, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 319.1V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 200V