15KPA64A
Littelfuse Inc.
型号:
15KPA64A
描述:
TVS DIODE 64VWM 104.2VC P600
库存 : 1595
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 144.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.5V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Package / Case P600, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 104.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V