16-036-113X
Aries Electronics
型号:
16-036-113X
描述:
DECI-CENTER JUMPERS 16POS
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Color Multiple, Ribbon
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series 113
Length 3.00' (914.40mm)