160-222-JBW
RCD Components
型号:
160-222-JBW
封装:
Axial
描述:
RES 2.2K OHM 5% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 20ppm/°C
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.874" L (7.92mm x 22.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series 100
Power (Watts) 5W