TE Connectivity AMP Connectors
型号:
160003
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING D-SHAPE 3/0AWG M10
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.509
$13.509
10
$12.21985
$122.1985
25
$11.89628
$297.407
50
$11.44351
$572.1755
100
$10.603045
$1060.3045
250
$10.538426
$2634.6065
500
$10.150503
$5075.2515
1000
$9.0514
$9051.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 1.082" (27.48mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | D-Shaped |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 3/0 AWG |
| Stud/Tab Size | M10 Stud |
| Thickness | 0.091" (2.31mm) |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 2.143" (54.43mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Brazed Seam |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |