RAF Electronic Hardware
型号:
1632-440-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
ROUND STANDOFF #4-40 SS 3/16"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2895
$2.2895
5
$2.1717
$10.8585
10
$2.11375
$21.1375
25
$2.05694
$51.4235
50
$1.99975
$99.9875
100
$1.88556
$188.556
250
$1.771294
$442.8235
500
$1.714142
$857.071
1000
$1.657009
$1657.009
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Series | - |
| Type | Round Standoff |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |
| Base Product Number | 1632-440 |