Phoenix Contact
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Obsolete |
| Depth | 0.644" (16.35mm) |
| Series | PLUSCON VS |
| Type | Modular Mounting Frame |
| For Use With/Related Products | RJ45 Receptacles |
| Number of Ports | 1 |
| Length | 1.417" (36.00mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Style | - |
| Features | IP67 |
| Package | Bulk |
| Port Direction | Straight |
| Width | 1.417" (36.00mm) |