首页 / 断路器 / 1658-G41-00-P10-055800-25A
minImg
1658-G41-00-P10-055800-25A
E-T-A
型号:
1658-G41-00-P10-055800-25A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THRM 25A 240VAC 28VDC
用户指南
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CE, CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 25A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 1658
Voltage Rating - DC 28 V
Voltage Rating - AC 240 V