1672-24-1-0500-001-1-TS
CNC Tech
型号:
1672-24-1-0500-001-1-TS
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings UL Style 1672
Series -
Length 50.00' (15.24m)
Voltage 300V
Conductor Strand 11/0.0063"
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Tinned
Features Oil Resistant
Jacket Color Black
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.091" (2.31mm)