Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
167224J63A-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.34615
$13.4615
50
$1.17439
$58.7195
100
$1.027615
$102.7615
500
$0.782952
$391.476
1000
$0.685083
$685.083
2500
$0.660611
$1651.5275
5000
$0.636148
$3180.74
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.276" (7.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Size / Dimension | 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 167 |
| Voltage Rating - DC | 63V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 40V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |