Hammond Manufacturing
型号:
167M36
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 108VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$60.876
$60.876
10
$58.8506
$588.506
25
$54.7922
$1369.805
50
$50.73361
$2536.6805
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage - Primary | 115V |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Height - Seated (Max) | 77.72mm |
| Size / Dimension | 63.50mm L x 82.55mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.7 lbs (1.7 kg) |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | 167 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 108VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 36V |