Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
168102J100A-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 1000PF 5% 100VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7575
$1.7575
10
$1.425
$14.25
50
$1.24355
$62.1775
100
$1.088035
$108.8035
500
$0.829008
$414.504
1000
$0.725382
$725.382
2500
$0.699476
$1748.69
5000
$0.673569
$3367.845
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Size / Dimension | 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 168 |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 63V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |