16STRGRATXL100
Remington Industries
型号:
16STRGRATXL100
描述:
HOOK-UP STRND 16AWG GRAY 100'
库存 : 49
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series TXL
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 60V
Conductor Strand 19/29
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Gray
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.088" (2.24mm)