17-S370B-M
Qualtek
型号:
17-S370B-M
品牌:
Qualtek
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 1.214'
用户指南
Tensile Strength 50 lbs (22.68 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Shelf Life Start -
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Package Bulk
Shelf Life -
Length - Actual 1.214' (370.00mm)
Length - Approximate 14.5"
Width 0.189" (4.80mm)
Bundle Diameter 4.07" (103.50mm)