HellermannTyton
型号:
170-03000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
EXPAND SLEEVING 1/4" X 200' BLK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$42.6455
$42.6455
5
$35.9119
$179.5595
10
$32.5451
$325.451
20
$30.300725
$606.0145
50
$29.17849
$1458.9245
100
$28.505225
$2850.5225
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | BSP |
| Type | Sleeve |
| Length | 200' (60.96m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.250" (6.35mm) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | HellermannTyton |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Features | Chemical Resistant, Fungus Resistant |
| Wall Thickness | - |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.437" (11.10mm) |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Heat Protection | - |
| Base Product Number | 170-03 |