HellermannTyton
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$282.093
$282.093
5
$272.0192
$1360.096
10
$267.9893
$2679.893
20
$261.943975
$5238.8795
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Orange |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | BSPSW |
| Type | Self Wrap |
| Length | 75.00' (22.86m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | - |
| Environment Protection | - |
| Mfr | HellermannTyton |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Features | - |
| Wall Thickness | 0.038" (0.96mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | 1.500" (38.10mm) |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Heat Protection | Flame Retardant |
| Base Product Number | 170-03 |