HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.8345
$12.8345
10
$11.37625
$113.7625
25
$10.9383
$273.4575
50
$10.50073
$525.0365
100
$9.91743
$991.743
250
$9.042328
$2260.582
500
$8.458952
$4229.476
1000
$7.758897
$7758.897
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | - |
| Number of Positions | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold or Gold-Palladium |
| Connector Usage | - |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | har-bus® HM |
| Connector Style | - |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | HARTING |
| Number of Positions Loaded | - |
| Features | - |
| Package | Tube |