HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.058
$11.058
10
$9.804
$98.04
25
$9.42704
$235.676
50
$9.05008
$452.504
100
$8.547245
$854.7245
250
$7.79304
$1948.26
500
$7.290281
$3645.1405
1000
$6.686946
$6686.946
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 + 2 |
| Number of Positions | 154 (110 + 44 Ground) |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold or Gold-Palladium |
| Connector Usage | CompactPCI |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | har-bus® HM |
| Connector Style | B 22 |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | HARTING |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tube |